Szkolenia Medycyna Estetyczna Katowice, Tychy

Medycyna Estetyczna

Szkolenia Medycyna Estetyczna

Zapraszam Cię serdecznie do zapoznania się z moją ofertą kursów z dziedziny medycyny estetycznej.

Z wielką radością dzielę się z Tobą swoją historią zawodową, która rozpoczęła się 15 lat temu. Moja kariera zaczęła nabierać kształtu tuż po zakończeniu edukacji w dziedzinie kosmetologii, kiedy to rozpoczęłam pracę w specjalistycznym gabinecie. Moja wiedza i doświadczenie w branży estetyki są podstawą, na której opieram moje kursy.

Praca w medycynie estetycznej stała się dla mnie nie tylko zawodem, ale przede wszystkim pasją. Wierzę głęboko, że prawdziwe osiągnięcia zawodowe są dostępne dla osób, które podchodzą do swojej pracy z pełnym zaangażowaniem i miłością, nieustannie poszukując nowej wiedzy.

Edukacja jest dla mnie kluczem do rozwoju zarówno osobistego, jak i zawodowego. Uczestniczenie w szkoleniach, seminariach, warsztatach, czy zgłębianie literatury naukowej i tematycznej, dostarcza mi ogromnej satysfakcji i pozwala na ciągłe doskonalenie oferowanych przeze mnie usług.

Chcę pomóc Ci wkroczyć do świata kosmetologii i medycyny estetycznej z solidnym bagażem wiedzy i pewnością siebie. Poprzez moje doświadczenia nauczę Cię praktykować w sposób bezpieczny i skuteczny, pomagając zdobyć zaufanie klientów i budować własny prestiż.

Z moją pomocą nie będziesz potrzebować eksperymentować z produktami zabiegowymi. Doradzę Ci, które z nich są godne uwagi, a których należy unikać. Przedstawię Ci różne techniki aplikacji produktów, a także podzielę się wiedzą na tematy często pomijane w innych kursach, które mogą przyczynić się do Twojego sukcesu w branży.

Jeśli martwisz się o to, czy poradzisz sobie jako specjalista w tej dziedzinie, pamiętaj, że sukces zależy od Ciebie. W branży kosmetologicznej, medycyny estetycznej i kosmetologii, gdzie konkurencja jest duża, to właśnie Twoje unikalne cechy przyciągną klientów.

Zachęcam Cię do podążania za marzeniami. Wierzę, że pasja i determinacja to klucze do osiągnięcia sukcesu.

Osobiście też kiedyś stałam na początku tej drogi. Moja determinacja i ciągłe dążenie do zdobywania wiedzy i umiejętności były fundamentem mojej kariery. Teraz chcę podzielić się tą wiedzą z Tobą.

Jeśli marzysz o pracy w branży Beauty i kosmetologia jest Twoją pasją, chcę Cię zachęcić do dążenia do tego, by każdego dnia czerpać radość z pracy, którą kochasz. To przepis na szczęście i spełnienie zawodowe!

W ofercie znajdziesz szkolenia z zakresu:

  • Mezoterapia Igłowa
  • Stymulatory Tkankowe
  • Powiększanie i Modelowanie Ust kwasem hialuronowym (w tym leczenie powikłań – zastosowanie hialuronidazy)
  • Modelowanie Ust „Na Płasko” i „Russiun Lips”
  • Wypełnianie Bruzd i Zmarszczek kwasem hialuronowym
  • Wolumetria Twarzy (w tym: modelowanie linii żuchwy, brody, kształtu nosa, podnoszenie i modelowanie policzków, wypełnianie tzw. doliny łez)
  • Nici Wchłanialne PDO, PLLA, rewitalizacyjne, zagęszczające oraz liftingujące
  • Szkolenia Łączone Jednodniowe oraz Dwudniowe

Ilość kursantek na szkoleniu grupowym: max 2

Szkolenie indywidualne – ilość modelek na kursantkę: 4-5

Szkolenie grupowe – ilość modelek na kursantkę: 2

Czas szkolenia z medycyny estetycznej: 8-10 godz.

W cenie szkolenia: bezterminowe wsparcie poszkoleniowe, certyfikat, materiały szkoleniowe, catering, wzory dokumentacji dla klientów, praktyczny dla zabiegowca upominek.

Dla kogo jest szkolenie z medycyny estetycznej?

Kurs z medycyny estetycznej jest przeznaczony dla lekarzy, kosmetologów, a także absolwentów studiów medycznych lub kosmetologicznych.

Po jego ukończeniu otrzymasz imienny certyfikat w języku polskim, potwierdzający ukończenie szkolenia.

Nasze centrum szkoleniowe znajduje się w Tychach woj. śląskie. Pomagamy w zdobywaniu nowych kwalifikacji  z zakresu medycyny estetycznej. Oferujemy szeroki wachlarz szkoleń, m.in. szkolenie z podstawowych technik modelowania i powiększania ust kwasem hialuronowym.

Wypełniacze tkankowe – Wolumetria twarzy
poziom zaawansowany – praca igłą i kaniulą
Powiększanie i modelowanie ust – techniki podstawowe

Szkolenie z medycyny estetycznej Katowice (ślask)

Chcesz uzyskać więcej informacji ?
Nie trać czasu i skontaktuj się z nami.

Ocena